עדי הימלבלוי

ראשי >עדי המלבלוי


תאריך לידה: 27.11.1984
כשעדי הימלבלוי הייתה ילדה היו לה המון תחומי עניין. ריקודים, משחק, הצגות, קריאה וטיפול בבעלי חיים הם חלק קטן מהדרכים שהיו לה להעביר את הזמן. כיום מרשימת התחביבים הגדולה נשאר המשחק בתור התחביב והמקצוע שבו עדי מאוד רוצה להשקיע את כל כולה. את הזמן הפנוי שלה היא מנצלת כדי לצפות בסרטים, לשחק באולינג, סנוקר וכמובן לרבוץ בים.

ב"שמיניה" מגלמת עדי את נטשה, ציירת מחוננת, ילידת רוסיה. הרגשות של נטשה חבויים עמוק בפנים, והיא מגלה אותם בעיקר לרוני, חברתה הטובה ביותר, ולאדם, שלמרות שברור לה שלא יוכלו יותר להיות חברים הוא עדיין קרוב מאד ללבה. בעונה השניה נטשה הייתה מאוהבת בדניאל שהתגלה מאוחר יותר כפסיכופת וחבר בארגון "סקורפיו". דניאל כמעט הצליח לחבל בחברות האמיצה בין רוני לנטשה, אבל בסופו של דבר שתיהן גרמו לו להבין שאיתן ל א כדאי לו להתעסק.
דמות נוספת בחייה של נטשה היא לינה (אוולין קפלון). נטשה איפשרה ללינה לגור איתה בדירה בלי לדעת שלינה חברה גם כן ב"סקורפיו" והיא משתמשת בנטשה ככלי. באחד הרגעים המותחים בעונה השניה נדרשה נטשה לבחור בין לינה לבין חבריה בשמיניה. נטשה בחרה בשמיניה אחרי שהבינה שלינה ניצלה את האהבה שלה למטרות אחרות לגמרי.

 
מילנוש
הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים