לימור אטיאס

ראשי >לימור אטיאס
 

תאריך לידה: 25.3.1983
לימור אטיאס הייתה חסרת מנוחה עוד מהתקופה שבה הייתה ילדה. היא רקדה ג'אז והייתה ספורטאית משובחת. היא חולמת להיות שחקנית, ולמדה בבית הספר "תלמה ילין" ואפילו לקחה מספר שיעורי משחק אצל ליאת ביין (לילי מ"השמיניה"). ועד עכשיו הספיקה לשחק בתפקיד ראשי בטלנובלה "ילדות רעות" בערוץ המוסיקה. לימור גילמה את תפקיד חלי, בחורה תמימה מבית דתי שמגיעה יחד עם הלהקה לעיר הגדולה ומגלה שלא תמיד הדברים הם כמו שהם נראים. בנוסף לימור הגיעה גם לשלבים מתקדמים בריאליטי ב"רוקדים עם כוכבים". אחד הדברים הנועזים ביותר שעשתה היה לרקוד ב"רוקדים עם כוכבים" עם עיניים קשורות.

ב"שמיניה" לימור אטיאס היא הילדה הרעה. היא מגלמת את תפקיד ניצן, ילדה מאומצת שגדלה בבתי מחסה והתדרדרה לפשע עד שפגשה בדגנית כשניסתה לגנוב לה את התיק. במקום להסגירה למשטרה, דגנית מחליטה לנסות לפענח את המניעים של ניצן, ומצליחה לחבר אותה לחברי השמיניה. בזכות "חכמת הרחוב", היכולת שלה להתמודד עם מצבי לחץ והידע שלה באומנויות לחימה, ניצן מצליחה להציל את "השמיניה" גם ממצבים שנראים בתחילה כחסרי מוצא. למרות הזלזול של ניצן במערכת החינוך, דגנית מצליחה לשכנע אותה ללמוד לבחינה ארצית בתנ"ך. ניצן מופתעת לגלות שלימודים יכולים להיות משהו כייפי ומועיל, אפילו שלפעמים זה משעמם.
אחרי חטיפתה של איה, ניצן הופכת לבת הזוג של אדם, ומצליחה להוציא ממנו דברים חבויים. כשאיה חוזרת לביתה אחרי שהשמיניה משחררת אותה מידי חבורת סקורפיו, ניצן מבינה שאין לה יותר מקום בבית של דדי ודגנית. היא מחליטה לארוז מזוודה ולחפש את דרכה בעולם. בסופו של דבר היא עוברת לגור יחד עם רוני.
מילנוש
הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים