תוכן שלי
לימור אטיאס
 

תאריך לידה: 25.3.1983
לימור אטיאס הייתה חסרת מנוחה עוד מהתקופה שבה הייתה ילדה. היא רקדה ג'אז והייתה ספורטאית משובחת. היא חולמת להיות שחקנית, ולמדה בבית הספר "תלמה ילין" ואפילו לקחה מספר שיעורי משחק אצל ליאת ביין (לילי מ"השמיניה"). ועד עכשיו הספיקה לשחק בתפקיד ראשי בטלנובלה "ילדות רעות" בערוץ המוסיקה. לימור גילמה את תפקיד חלי, בחורה תמימה מבית דתי שמגיעה יחד עם הלהקה לעיר הגדולה ומגלה שלא תמיד הדברים הם כמו שהם נראים. בנוסף לימור הגיעה גם לשלבים מתקדמים בריאליטי ב"רוקדים עם כוכבים". אחד הדברים הנועזים ביותר שעשתה היה לרקוד ב"רוקדים עם כוכבים" עם עיניים קשורות.

ב"שמיניה" לימור אטיאס היא הילדה הרעה. היא מגלמת את תפקיד ניצן, ילדה מאומצת שגדלה בבתי מחסה והתדרדרה לפשע עד שפגשה בדגנית כשניסתה לגנוב לה את התיק. במקום להסגירה למשטרה, דגנית מחליטה לנסות לפענח את המניעים של ניצן, ומצליחה לחבר אותה לחברי השמיניה. בזכות "חכמת הרחוב", היכולת שלה להתמודד עם מצבי לחץ והידע שלה באומנויות לחימה, ניצן מצליחה להציל את "השמיניה" גם ממצבים שנראים בתחילה כחסרי מוצא. למרות הזלזול של ניצן במערכת החינוך, דגנית מצליחה לשכנע אותה ללמוד לבחינה ארצית בתנ"ך. ניצן מופתעת לגלות שלימודים יכולים להיות משהו כייפי ומועיל, אפילו שלפעמים זה משעמם.
אחרי חטיפתה של איה, ניצן הופכת לבת הזוג של אדם, ומצליחה להוציא ממנו דברים חבויים. כשאיה חוזרת לביתה אחרי שהשמיניה משחררת אותה מידי חבורת סקורפיו, ניצן מבינה שאין לה יותר מקום בבית של דדי ודגנית. היא מחליטה לארוז מזוודה ולחפש את דרכה בעולם. בסופו של דבר היא עוברת לגור יחד עם רוני.
דון לני-גבאי


תאריך לידה: 21.12.1986
דון היא החיילת של "השמיניה". ההחלטה להתגייס היא מבחינת דון אחד הדברים האמיצים ביותר שעשתה בחייה. למרות הקושי לשלב בין הצבא והמשחק, דון לא מתכננת לתת לצה"ל לשבש לה את הקריירה. החלום להפוך לשחקנית מוכרת ומצליחה מלווה את דון עוד מימיה כתלמידת בית ספר. היא לקחה חלק בחוגי דרמה, ולא הפסיקה לקוות שיום אחד החלום הזה יתגשם. חוץ מלחלום בהקיץ דון מאוד אוהבת לרקוד, לשחות ולאכול.
אגב, הפחד הכי גדול שלה הוא מג'וקים. חוץ מזה היא מחשיבה את עצמה לבחורה מאוד אמיצה.

ב"שמיניה" דון לני גבאי משחקת את רוני ששיעור מתמטיקה הוא בשבילה תענוג הרבה יותר גדול משיעור ספורט. הסוציומטרי שערכה הפסיכולוגית לשמונה הם בחרו בה לאהובה ביותר מבין כולם, ולא במקרה. לרוני חוסר מזל בכל הקשור לאהבה: אחרי האכזבה מאילן החייל (לירון לב) שעזב אותה לטובת אחותה, התאהבה בניני בלי לדעת את גילו האמיתי וגם בדניאל בלי לדעת מי הוא באמת. אחרי שרוני גילתה את היופי הפנימי והעומק הרגשי של ניני, היא החליטה לתת ללב שלה להוביל ובעונה השניה הם הפכו באופן רשמי לזוג. משחקים בפלייסטיישן, צפיה בסרטים וטורנירים של שח מט הם הבילויים המשותפים המועדפים עליהם.
 
עדי הימלבלוי


תאריך לידה: 27.11.1984
כשעדי הימלבלוי הייתה ילדה היו לה המון תחומי עניין. ריקודים, משחק, הצגות, קריאה וטיפול בבעלי חיים הם חלק קטן מהדרכים שהיו לה להעביר את הזמן. כיום מרשימת התחביבים הגדולה נשאר המשחק בתור התחביב והמקצוע שבו עדי מאוד רוצה להשקיע את כל כולה. את הזמן הפנוי שלה היא מנצלת כדי לצפות בסרטים, לשחק באולינג, סנוקר וכמובן לרבוץ בים.

ב"שמיניה" מגלמת עדי את נטשה, ציירת מחוננת, ילידת רוסיה. הרגשות של נטשה חבויים עמוק בפנים, והיא מגלה אותם בעיקר לרוני, חברתה הטובה ביותר, ולאדם, שלמרות שברור לה שלא יוכלו יותר להיות חברים הוא עדיין קרוב מאד ללבה. בעונה השניה נטשה הייתה מאוהבת בדניאל שהתגלה מאוחר יותר כפסיכופת וחבר בארגון "סקורפיו". דניאל כמעט הצליח לחבל בחברות האמיצה בין רוני לנטשה, אבל בסופו של דבר שתיהן גרמו לו להבין שאיתן ל א כדאי לו להתעסק.
דמות נוספת בחייה של נטשה היא לינה (אוולין קפלון). נטשה איפשרה ללינה לגור איתה בדירה בלי לדעת שלינה חברה גם כן ב"סקורפיו" והיא משתמשת בנטשה ככלי. באחד הרגעים המותחים בעונה השניה נדרשה נטשה לבחור בין לינה לבין חבריה בשמיניה. נטשה בחרה בשמיניה אחרי שהבינה שלינה ניצלה את האהבה שלה למטרות אחרות לגמרי.

 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים